Niestety, nie ma co się oszukiwać, nie każda z nas budzi się, wyglądając jak milion dolarów. Właściwie, mnie rzadko kiedy udaje się uzyskać taki efekt, ale czasem się zdarza, że patrzę w lustro i mówię sobie teraz to wyglądasz jak człowiek. Co prawda, mnie efekt może zadowalać, kilku osobom, może się nawet podobać, ale nie ukrywajmy, to dalej ja, a nie osoba, która macha nam z czerwonego dywanu czy z okładki nowego Vogue.
Nie przejmuje się tym jednak tak bardzo, a prawdę mówiąc, nawet zdążyłam przywyknąć, do takiego stanu rzeczy. Jednak, mimo tego zdarzają się momenty, kiedy chcę błyszczeć i wyglądać lepiej niż zwykle. Zazwyczaj są to ważne chwile, święta lub inne uroczystości, choćby okres karnawału, który powinien być obchodzony hucznie, szumnie i z fanfarami. Nadarza się okazja (a przecież ich nigdy nie za wiele), aby się odpicować i wystroić. A, jako że nie każda ma zdolności plastyczne tudzież kosmetyczne i niekoniecznie dobrze radzi sobie ze smokey eyes, i sama skutecznie wyfiokować się łatwo nie może, to trzeba skorzystać z pomocy uzdolnionych dziewczyn, aby wyglądać w tym okresie zachwycająco.

Dziewczyn, które mogą nas uślicznić, jest sporo, tutoriali jeszcze więcej, ale żeby znaleźć kogoś, kto wie, o czym mówi, trzeba porządnie wysondować i rozpuścić wici. Ja zapraszam do Ola Maluje, bo widziałam, jak przepięknie maluje, a dodatkowo uwieczniłam efekt. Przedstawiam makijaż wieczorowy, który dopasowany został dopasowany do urody konkretnej modelki i mojej przyjaciółki- Pauliny.
Co sądzicie? Ola była tak miła, że dodatkowo przygotowała tutorial! Gotowe na karnawał??

makijaż wieczorowy makijaż wieczorowy 1
Jak zrobić makijaż krok po kroku:
Tutorial- jak zrobić makijaż wieczorowy 12415549_157170101312697_809664672_o to makijaż weczorowytutorial- makijaż wieczorowy